My Sunny Resort: Ruszyła Open Beta symulatora zarządzania kurortem

18.03.2015 o godzinie 15:58 napisane przez Agnieszka Hornstein w NewsyGry na przeglądarkęGry symulatory

Jeżeli macie już serdecznie dość niskich temperatur i wyglądacie tęsknie wiosny, to Upjers (Wolni Farmerzy, Kapi Hospital) postanowił sprostać waszym oczekiwaniom wybiegając jeszcze o krok dalej. Niemiecki wydawca już udostępnił dla graczy swój symulator zarządzania kurortem wypoczynkowym – My Sunny Resort.

Urlop w gorących krajach w wersji Open Beta

Na razie w wersji open beta, czyli można się spodziewać dalszych szlifów, ale jest – oto ona. Przeglądarkowa gierka free-to-play, w której waszym zadaniem będzie prowadzenie położonego w ciepłych krajach wczasowiska. Słońce, piasek, woda – czego chcieć więcej? Na przykład zadowolonych ze świadczonych przez was usług gości. Podobno klientom nie tak łatwo dogodzić, ale jeżeli sprawicie, że poczują się jak w przysłowiowym raju na ziemi, to pochlebnie ocenią swój pobyt i fama rozniesie się po całym wirtualnym świecie w My Sunny Resort.

Chcecie już teraz przekonać się jak wygląda przeglądarkowa symulacja i czy bycie managerem to taka prosta sprawa jak się wydaje – nie ma problemu. Wystarczy, że udacie się na oficjalną stronę My Sunny Resort i za darmo stworzycie sobie konto.

Źródło: Informacja prasowa

Graj teraz w My Sunny Resort
Gry na przeglądarkę, Symulacyjne, Gry symulatory
My Sunny Resort ZdjęciaMy Sunny Resort Zdjęcia
Graj teraz za darmo
Typ:
Gry na przeglądarkę
6latPolecamy:
od 6 lat
pokaż wszystkieTop gry online
My Sunny Resort Tags
  • my sunny resort
  • gry symulacyjne
  • gry na przeglądarkę